• Mbështetje Call 0311-68003701
  • AB1
  • AB2

Ne mirëpresim praninë tuaj

Shijiazhuang City Amy Import & Export Trade Co, Ltd ndodhet në Kinë Veriut, të cilat produkte kryesore si cookware, pajisje tub, fotografi çeliku, gome të veçantë dhe fishekzjarre.

hedhur cookware hekuri

Një gize furrë amerikan Dutch 1896 Në Azi, veçanërisht Kina, India, Korea dhe Japonia, ka një histori të gjatë e gatimit me anije gize. Megjithatë, përmendja e parë e një kazan prej gize në anglisht u shfaq në 679 ose 680, edhe pse kjo nuk ishte përdorimi i parë i anijeve metalike të bashkë ...
hedhur cookware hekuri
    
    WhatsApp Online Chat!
    WhatsApp Online Chat!