• Mbështetje Call 0311-68003701

gize tigan pan, hedhur tigan tigan hekur, gize

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Type: Pans Pans Type: Frying Pans & Skillets Metal Type: Cast Iron Certification: CE / EU, FDA, LFGB, SGS Feature: Eco-Friendly Place of Origin: Hebei, China (Mainland) Brand Name: AMY ...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
Lloji:
Pans
Pans Lloji:
Fërgimi Pans & skillets
Lloji Metal:
Hekur model
Certifikimi:
CE / EU, FDA, LFGB, SGS
Feature:
Eco-Friendly
Vendi i origjinës:
Hebei, China (Mainland)
Emri Markë:
AMY
Numri Modeli:
SW-F061
madhësia:
24cm
pesha:
1.5kgs
trajtimi:
vaj përfunduar ose smalt ose lëndë të zi llak
convinence:
preseaoned
ngjyrë:
e zezë

Furnizimi Aftësia
20,000 Copë / copë në muaj
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
1PC / Brown kuti ose NGJYRË BOX, 12PCS PER OUTER kartoni,
port
XINGANG, Tianjin
Koha Lead :
Whtin 45 ditë pas porosinë KONFIRMIM

Product Information

 

ITEM NO. SW-F061 SW-F064
SIZE 24 * 24cm 28 * 28CM
PESHA 1.5KGS 2.35KGS
TRAJTIM SIPËRFAQËSOR VAJ PERIMESH OR smalt
PCS / CTN 12PCS 10PCS
GW / NW / CTN 20 / 18.0KGS 25.5 / 23.5KGS
CTN SIZE 48 * 26 * 26cm 41 * 31 * 31cm
CTN / 20 "enë 863CTN 711CTN

 

 

Pagesës: LC pamje, T / T

Delievery: Brenda 60days pas porosinë KONFIRMIM

 

 

 

 PËRPARËSITË E gize cookwares

 

Cast Iron aftësinë për t'i bërë ballë dhe për të ruajtur temperaturat shumë të larta gatim bën atë një zgjedhje të përbashkët për tiganisje

Ajo ka mbajtjen e shkëlqyer të ngrohjes.

Erëza është përdorur për të mbrojtur hekur zhveshur hedhur nga ndryshk dhe për të krijuar një sipërfaqe jo-ngjit , kështu që ata janë gjithashtu një zgjedhje e mirë për enët vezë.

Përdorime të tjera të pans gize përfshijnë pjekje, për shembull për të bërë cornbread , cobblers dhe ëmbëlsira.

Siç mund të kulloj sasi të konsiderueshme të hekurit dietetike në ushqim që është e mirë për shëndetin tuaj


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    
    WhatsApp Online Chat!
    WhatsApp Online Chat!